Footer Main Demo

Jako ekspert w kategorii chusteczek nawilżanych oferujemy wyjątkowe produkty do konkretnych zastosowań, które usuwają zanieczyszczenia w sposób szybki i wygodny. W ostatnich latach wdrożyliśmy, miedzy innymi, innowacyjne chusteczki, bardzo trwałe i wytrzymałe – które nadają się do wielokrotnego użytku (produkty do czyszczenia z linii Comfort).

To nowość w kategorii, która zawsze była jednorazowa. Wszystko w trosce o to, aby ograniczyć ilość śmieci. W każdym przypadku formuła produktu, tkanina, z której jest zrobiona chusteczka, jej wielkość czy opakowanie są odpowiednio przebadane i dostosowane do potrzeb Konsumenta. Produkty marki LUBA powstają z najwyższą starannością. Chusteczki, które nasi klienci wykorzystują do higieny i pielęgnacji, są hipoalergiczne, a włókna, z jakich zostały wykonane, zapobiegają rozwojowi bakterii. Każdy rodzaj chusteczek ma swój unikalny zapach, który staraliśmy się dopracować tak, aby był przyjemny dla każdego.

W LUBA chcemy tworzyć produkty, które są zawsze pod ręką, będą towarzyszyć Państwu na co dzień, rozwiązując szybko i wygodnie codzienne problemy.

Luba Sp. z o. o.
ul. Gen. K. Sosnkowskiego
71, 05-300 Mińsk Mazowiecki

E-mail: info@luba-group.com
phone: +48 25 752 22 14
Fax: +48 25 752 22 14

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami!