Najwyższe normy zarządzania jakością

Posiadamy nowoczesny park maszynowy mieszczący się w Mińsku Mazowieckim oraz doświadczoną kadrę wykwalifikowanych specjalistów.

To właśnie tutaj tworzymy nasze receptury i produkty. Na każdym etapie produkcji dbamy o zachowanie jakości użytych surowców oraz właściwy przebieg procesów produkcyjnych. Stosujemy najwyższe normy zarządzania jakością, aby finalny produkt spełniał wszelkie oczekiwania i wpływał na Wasze zadowolenie.

Niekwestionowanym kryterium naszej działalności jest bezpieczeństwo. Przed wprowadzeniem nowego produktu na rynek, przechodzi on przez szereg testów, które nie tylko zapewniają zgodność z przepisami, ale również gwarantują bezpieczeństwo stosowania każdego składnika.

Bezpieczeństwo produktów

Najwyższe normy zarządzania jakością

Pomysł

Rozeznanie

Opracowanie składu

Badanie gotowego produktu

Bieżące kontrole na podstawie najnowszych badań

Gwarancja najwyższych
standardów

Gwarantujemy Ci, że produkty, które wychodzą z naszej fabryki, są jednymi z najlepszych na rynku. Starania, które podejmujemy, pozwalają nam głośno o tym mówić. W przypadku, gdy produkty nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas zwrócić, a my oddamy Ci pieniądze.

Luba-Chusteczki-nawilżane

Pielęgnacja Dzieci

97% wody w formule nawilżającej

Luba-Group-chusteczki-Nawilzane-kuchnia

Gospodarstwo Domowe

Nieoceniona pomoc w domu

Luba-Chusteczki-nawilżane-higiena-intymna

Higiena i Odświeżanie

Oczyszczenie bez użycia wody

Nasze bestsellery

Gama oferowanych przez nas produktów jest wciąż poszerzana i udoskonalana. Obecność towaru na rynku nie sprawia, że spoczywamy na laurach. Na bieżąco śledzimy badania naukowe, a także podążamy za trendami w branży.