+48 25 752 22 14

 

O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w produkcji chusteczek nawilżanych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, spełniający najwyższe standardy europejskie. Zaawansowana technologia pozwala nam tworzyć bezpieczne i innowacyjne produkty. Na każdym etapie produkcji nasi eksperci dbają o zachowanie norm jakości wszystkich użytych surowców. Na bieżąco śledzimy dynamicznie zmieniające się trendy na rynku. Dzięki temu tworzymy innowacyjne, autorskie produkty, które potra ą zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

 

Nasze marki:

      

 

 

Co nas wyróżnia?

 

Kreatywność Jakość Elastyczność

 

Galeria zdjęć

Poniżej prezentujemy Państwu naszą firmę, maszyny i linie produkcyjne a także zdjęcia gotowych produktów końcowych. Mamy nadzieję, że zamieszczone poniżej zdjęcia uwiarygodnią nas jako potencjalnego i godnego zaufania partnera.

  • Wszystkie zdjęcia
  • Maszyny
  • Produkty

Poznaj naszą firmę

Zapoznaj się naszymi produktami

AktualnościCertyfikat BRC

W grudniu 2016 roku zakończyliśmy certyfikację systemu BRC CP otrzymując najwyższą możliwą notę. Tym samym dołączyliśmy do grona niewielu firm z branży FMCG w Polsce, które mogą poszczycić się posiadaniem tego prestiżowego certyfikatu. 

BRC CP (BRC Global Standard for Consumer Products) kładzie nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa produktu, spełnienie najwyższych standardów jakościowych oraz wymagań prawnych na rynkach sprzedaży. Certyfikat BRC CP jest ceniony przez największe sieci handlowe działające na rynku europejskim i światowym.

Pieczę nad zawartością techniczną i funkcjonowaniem standardu BRC sprawuje British Retail Consortium (www.brc.org.uk).
Luba została członkiem PSPKiD

W czerwcu 2017 staliśmy się członkiem Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego. Od roku 1992 zrzesza ono producentów i dystrybutorów z branży kosmetycznej i chemicznej. To jedyna w Polsce organizacja działająca w oparciu o synergię przemysłu kosmetycznego i środków czystości, w tym produktów biobójczych.

Członkostwo w Stowarzyszeniu zapewnia nam dostęp do wiedzy ekspertów a także realny wpływ na warunki funkcjonowania branży w Polsce i całej Unii Europejskiej. Z przyjemnością dołączyliśmy do ponad 300 marek reprezentowanych przez Stowarzyszenie.
Masz pytania lub wątpliwości ?

Kontakt do nas

Siedziba firmy

ul. Twarda 4 lok. 294

00-105 Warszawa

NIP: 701-039-64-57

Dane kontaktowe

Tel: +48 25 752 22 14 

info@luba-group.com

www.luba-group.com

Biuro handlowe

Luba Sp. z o. o.

ul. Gen. K. Sosnkowskiego 71

05-300 Mińsk Mazowiecki

Nasza lokalizacja

luba @ Facebook